PSÍ ŽIVOT VI. - REKLAMAČNÍ ŘÍZENÍ 

Dnes na vás budu hodný. Zdarma vám dám pár rad a informací, které vám pomohou přežít první dny s nově pořízeným pejskem.
Soubor doporučení vychází z vlastní, jedinečné zkušenosti. Jsem rád, že už o tom jen píšu a mám to nenávratně za sebou. Tak pojďme na to..

1.) První tři dny jsou ty nejhorší ve společném životě!
Skutečně a bez přehánění. Neumíte si představit psí peklo? Budete umět.

2.) Nepodceňujte psí vylučovací soustavu!
Pes se doopravdy umí během jedné noci 10x počůrat a 3x pokakat. I když nejí. I když nepije. I když prosíte. I když řvete. Pořád sere. POŘÁD!

3.) Skutečně poslouchejte rady chovatele!
Když vám chovatel řekne, abyste psa hned po příjezdu domů nekoupali, nekoupejte ho! Když je prosinec, tak už vůbec ne!! Nastydne! Bude čůrat ještě víc! Neuschne! A bude celou noc smrdět jako zmoklý cirkus!

4.) Spěte první noci každý odděleně a mějte psa ve střídavé péči!
Nevyspíte se ani náhodou, tak se radši střídejte. Kromě uklízení exkrementů vás vzbudí každý pohyb, každý vzdech. Prostě cokoliv.

5.) Nevstávejte prudce!
Když už druhou noc konečně na chvíli zaberete, totálně unavení a zničení, nesmíte vyletět z postele, až se vinou nějakých zvuků opět probudíte. Vyletíte-li z postele příliš prudce, šlápnete buď na psa, nebo do hovna..

6.) NASTUDUJTE si poctivě občanský zákoník!!
Až budete chtít psa po třetí probdělé noci reklamovat, zjistíte jednu velkou nepříjemnost. Podle zákona již pes není VĚC, jako to mu bylo dřív, takže se nedá vrátit bez udání důvodů!!

7.) Jestli váš pes nedělal to stejné, co zde popisuji, nechte si to laskavě pro sebe!!